درباره ما

گروه تولیدی دیاکو در سال 1378 با هدف تولید لوازم آشپزخانه ( انواع سینی ،سرویس آشپزخانه ، سوفله خوری ، سوپ خوری و .. ) فعالیت خود را آغاز نمود . این گروه همواره با اهداف بلند مدت و با استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی کنترل کیفیت و همچنین مواد درجه یک سعی در ارتقای کیفی وکمی محصولات خود مطابق با استاندارد های روز دنیا داشته است تا بتواند با خلاقیت و ایده های نو ، راحتی و زیبایی را به خانه های شما به ارمغان بیاورد . 

دیاکو با اندیشه ای بلند و با استفاده از علم روز ، همواره در تلاش است تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خو عرضه نماید .تولیدات این کارخانه بر اساس نیاز روز تهیه شده و در قالب شرکتی منطبق بر معیار ایرانی ، مفتخر به اراِئه خدمات و عرضه محصولات ایرانی با کیفیت است . استفاده از نیروهای متخصص وبا تجربه در بخش های طراحی محصول ، قالب سازی ، کنترل کیفیت و … ضامن تحقق این مهم است .

دیاکو خلق ارزش و تامین رضایت مشتریان را از طریق ارائه ی محصولات با کیفیت برتر در تولید ، متنوع در طراحی ، هماهنگی با نیاز روز  و قیمت مناسب سرلوحه کار خود قرار داده است . این گروه بی شک مهم ترین هدف خود را عرضه تولیدات با کیفیت می داند . به همین جهت همواره می کوشد تا مواد مناسب و با کیفیت جهت تولید انواع محصولات خود انتخاب نموده و با طراحی و تولیدی بی بدیل ، تجربه ای شیرین از طرح و جنس را در اختیار مشتری قرار دهد .

 

نقاط قوت محصولات دیاکو

ما را دنبال کنید در :

مارا در دنبال کنید در :

گروه تولیدی دیاکو در سال 1378 با هدف تولید لوازم آشپزخانه فعالیت خود را آغاز نمود . این گروه همواره با اهداف بلند مدت و با اسفتاده از تجهیزات آزمایشگاهی کنترل کیفیت و همچنین مواد درجه یک سعی در ارتقای کیفی و کمی محصولات خود مطابق استاندارهای روز دنیا داشته است تا بتواند با خلاقیت و ایده های نو زیبایی و راحتی را به خانه های شما به ارمغان بیاورد .

دیاکو با اندیشه ای بلند و استفاده از علم و تکنولوژی روز ، همواره در تلاش است تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت به مشتریان خود ارائه کند .تولیدات ما بر اساس نیاز روز طراحی شده و دز قالب شرکتی منطبق بر معیار ایرانی مفتخر به ارائه خدمات و عرضه محصولات با کیفیتی قابل رقابت با محصولات خارجی است .